Dobry fryzjer - pełen profesjonalizm 2020-07-30
Pomorskie, Gdynia
Telefon: 512-336-790
Poszukujesz sprawdzonego salonu fryzjerskiego w Gdyni, który zadba o Twoją fryzurę oraz będzie w stanie zaoferować zabiegi pielęgnacyjne dla Twoich włosów z nalezytą starannoscią , dbałością o szczegóły oraz w dodatku w przystępnej cenie? Bardzo dobrze Adara Salon-jest to miejsce do Twojej dyspozycji! Salon fryzjerski Adara mieszczący sie w Gdyni a dokładniej na ul. Redłowskiej 52/5 to zespół profesjonalnych stylistek,jakie nie boją się żadnego fryzjerskiego wyzwania.W naszym salonie rolę odgrywa dobrego fryzjera mezczyzna .
Proponujemy zatem Państwu usługi profesjonalnego męskiego fryzjera – barbera, zajmującego się strzyżeniem włosów i brody, dla którego nie ma fryzury nie do zrobienia!Nasze umiejętności i doświadczenie to nie wszystko – co bowiem zrobiłby artysta bez pędzla i farb? Dlatego też używamy profesjonalnych kosmetyków i najwyższej jakości przyrządów fryzjerskich, dzięki którym sprostamy każdemu zadaniu, które przed nami postawisz.Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Salon AdaraDobry fryzjer - w trosce o twoje wlosy - GdyniaRedłowska 52/5 81-450 Gdynia512-336-790http://adarasalon.pl/fryzjer-barber-gdyniaadara34@icloud.com
Ocena: 0
Wyświetleń: 20 Dodał(a): szybkitraktor75
Komentarze