Digle.pl narzędziem sprzedaży dla małych i dużych firm
Autor: Administracja Data: 2019-02-22 13:47

Digle.pl darmowy portal ogłoszeniowy

 

Prowadzisz komis ? sprzedajesz samochody ? a może jesteś agentem nieruchomości. Darmowy portal ogłoszeniowy Digle.pl jest właśnie dla Ciebie.  Nasz portal jest idealny dla dużych, małych firm prowadzących sprzedaż za pomocą internetu ponieważ:

- Dodanie ogłoszenia jest darmowe;

- dodajesz nieograniczoną ilość ogłoszeń w każdej kategorii;

- w treści ogłoszenia możesz dodac link do Twojego sklepu, komisu czy strony firmowej;

- ciekawe ogłoszenia dodajemy na nasze portale społecznościowe Facebook, Twitter;

 

Prowadząc biznes czy ten duży czy mały każdy przedsiębiorca liczy się z kosztami. W naszym portalu dodajesz tyle ogłoszeń ile chcesz nie płacąc przy tym ani złotówki. Dla kogo idealny jest darmowy portal ogłoszeniowy Digle.pl i dlaczego:

- komisy samochodowe, komisy z częściami - u nas dodajesz ogłoszenia za darmo nie wazne ile pojazdów czy czesci ogłaszasz.

- sklepy interneowe - sklepy mogą dodawać swoje produkty w formie ogłoszenia.

- dla osób sprzedających ubrania czy inne towary na facebooku - w Digle.pl dodajesz nieograniczą ilość ogłoszeń.

- biura nieruchomości - dodanie ogłoszenia w dziale nieruchomości jest również darmowe a liczba ogłoszeń jest nieograniczona.

 

W Digle.pl nie pobieramy żadnych opłat, prowizji. Po prostu dodajesz ogłoszenia i czekasz aż ktoś zainteresowany się odezwie. Nie ponosisz przy tym żadnych kosztów. Jeśli prowadzisz biznes w internecie to zapewne wiesz, że im więcej Cię w sieci tym lepiej dla Twojego biznesu.

Ocena: 0
Komentarze