Darmowy portal ogłoszeniowy - Digle.pl
Autor: Administracja Data: 2019-01-29 09:59

 

Digle.pl to darmowy portal ogłoszeniowy. Na naszym portalu mogą Państwo dodawać nieograniczoną ilość ogłoszeń. Wszystkie ogłoszenia spełniajace wymogi Regulaminu mogą pomóc w sprzedaniu czy zaoferowaniu swoich usług. Na naszym portalu znajdą Państwo największy zakres kategorii ze wszystkich portali ogłoszeniowych w Polsce. 

W naszym serwisie prowadzimy tylko jeden stopień promowania ogłoszenia. Jego koszt to 20 zł (płatność obsługuje system Dotpay). Dzięki promocji swojego ogłoszenia Państwa oferta przyciągnie jeszcze wiekszą liczbę osób zainteresowanych. 

W Digle.pl możesz znaleść swoją drugą połówkę. W kategorii "Randki i Spotkania" można dodawać ogłoszenia o chęci poznania drugiej połówki. Dodaj swoje ogłoszenia a może dzięki Digle.pl znajdziesz swoją miłość. 

W naszym portalu charakterystyczną kategorią jest kategoria "Strony i blogi" w której możemy w formie ogłoszenia dodawać nasze strony internetowe, blogi. To idealne miejsce na poszerzenie liczby odwiedzających. W tej kategorii znaleźć możemy ciekawe niszowe blogi czy strony internetowe. Zaoferować możemy również domeny na sprzedaż. 

Administracja

kontakt@digle.pl

Ocena: 6
Komentarze