Pomoc

Aby zgłosić nieprawidłowe ogłoszenia skorzystaj z zakładki "Zgłoś naruszenie zasad"
w ogłoszeniu, które narusza regulamin.

W razie innych pytań, sugestii lub komentarzy możesz do nas napisać albo poprzez formularz kontaktowy albo bezpośrednio na adres mail kontakt@digle.pl

W naszym portalu ogłoszeniowym nie ma możliwości zmiany nazwy użytkownika. Możemy konto usunąć i utworzyć nowe z nową nazwą użytkownika.

Zaloguj się do konta i przejdź do strony "Ustawienia konta".
Aby zmienić adres e-mail w sekcji "Zmień e-mail" uzupełnij nowy adres e-mail.
Jeśli chcesz zmienić hasło to w sekcji „zmień hasło” podaj nowe hasło.
Wszelkie zmiany musisz potwierdzić klikając w link wysłany na pocztę e-mail. W przypadku zmiany adresu e-mail link zostanie wysłany do Ciebie na Twój nowy adres.

Najpierw musimy się zalogować. Wchodzimy w zakładkę „Logowanie” . Po zalogowaniu się na swoje konto wchodzimy w zakładkę Panel – Moje ogłoszenia.

Aby usunąć konto w portalu ogłoszeniowy Digle.pl należy skontaktować się z administratorem albo poprzez formularz kontaktowy albo wysłać maila na adres kontakt@digle.pl

Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą należy skorzystać z formularza odpowiedzi znajdującego się pod ogłoszeniem. Ogłoszeniodawca otrzyma Twoją odpowiedź wprost na swoją skrzynkę e-mail. Dzięki temu będzie mógł bezpośrednio skontaktować się z Tobą.
Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś swój adres e-mail w rubryce "Twój e-mail", aby ogłoszeniodawca mógł pomyślnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie.
Jeśli sprzedający podał w ogłoszeniu swój numer telefonu, to od razu masz możliwość bezpośredniego kontaktu w celu omówienia szczegółów transakcji.

Po dodaniu ogłoszenia bez rejestracji na podany adres mail. Wysyłane są dane do zalogowania się do portalu w celu edytowania swojego ogłoszenia.

Założenie konta jest proste. Kliknij „Rejestracja” i podaj adres email oraz hasło. Następnie zostanie wysłany do Ciebie link, który należy kliknąć w celu aktywacji konta. Od teraz posiadasz konto w serwisie Digle.pl
Na koncie znajdują się wszystkie ogłoszenia zamieszczone za pomocą Twojego adresu e-mail. Tam również otrzymywać będziesz wszelkie wiadomości kierowane w związku
z ogłoszeniami.

Kliknij na stronę "Dodaj ogłoszenie” i uzupełnij formularz. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij przycisk "Dodaj ogłoszenie". Twoje ogłoszenie zostało dodane. Na wskazany przez Ciebie adres mail zostaną wysłane dane do edycji ogłoszenia.

Nie ma! Można dodawać tyle ogłoszeń ile chcemy. Ogłoszenie nie mogą być dublowane, powielane ani niezgodne z Polskim prawem. Takie ogłoszenia będą usuwane.

Promowanie to najlepszy sposób na wyróżnienie ogłoszenia, a co za tym idzie poprawy jego efektywności. Aby wypromować ogłoszenie wystarczy przy dodawaniu nowego ogłoszenia zaznaczyć pole Promowane - tak. Aby opłacić usługę należy wybrać sposób zapłaty w kolejnym kroku.

Tak, dodawanie ogłoszeń na Digle.pl jest bezpłatne. Płatna jest jedynie usługa promowania ogłoszeń, ale jest dobrowolna i nieobowiązkowa. Aby zamieścić darmowe ogłoszenie wystarczy nie zaznaczać kratki z promowaniem ogłoszenia.

W serwisie Digle.pl nie pobierane są żadne prowizje od sprzedaży.

Wchodzimy do zakładki „Logowanie” następnie klikamy w „zapomniałeś hasła ?” i postępujemy według instrukcji.

Digle.pl to darmowy serwis ogłoszeń na którym możemy dodawać ogłoszenia zgodnie z kategoriami na serwisie.